Hakkımızda

Hakkımızda

Günümüzde ayakkabı üretiminin, ayak sağlığını düşünmek yerine sadece görselliğe yöneldiğini fark eden ve dört nesil boyunca ayakkabı üretimi ve satışı ile ilgilenen Güner Ayakkabı, 2 yıl önce ayakkabı üretimini durdurarak ICEMEN markası adı altında ayak sağlığı ve ayakkabı yan ürünler sektörüne giriş yapmıştır.

Icemen genç bir marka olmasına karşılık kısa sürede sektörde yenilikçi adımlar atmış, ayakkabı ve yan ürünlerine ilişkin yurt içi ve yurt dışında sayısız fuarlara katılmış ve yerli ve yabancı rakipleri arasında pazarda payını almaya başlamıştır.

Icemen markasının misyonu “ayak sağlığını ülkeden başlayarak tüm dünyaya yaymaktır”. Ayak sağlığı, rahatlığı ve bakımı konusunda her ürüne sahip olan marka, her geçen gün teknolojik gelişmeleri takip ederek ürünlerini geliştirmekte ve çeşitlendirmektedir.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Cart