Ayakkabı İç Tabanları

Ayak Sağlığınız ve Konforunuz için size en uygun Ayakkabı İç Tabanları bu kategorimizde mevcuttur.

Ayak Sağlığınız ve Konforunuz için size en uygun Ayakkabı İç Tabanları bu kategorimizde mevcuttur.

Spor ayakkabılarda ve günlük giyilen ayakkabılarınızda kullanılması tavsiye edilen farklı teknolojilerin birleştirilmesi ile üretilen özel tabanlardır.

Erkek ayakkabılarında botlarında ve her türlü ayak giyimleri için farklı ürünleri Erkek ayakkabı tabanlarında bulabilirsiniz

Bayan ayakkabı tabanları her türlü farklı ayakkabınız için özel tabanlıkların bulunduğu bölümümüzdür. Günlük giyimden, abiye ayakkabıya hatta terliklere kadar farklı teknolojilerden üretilen ürünler grubudur.

Çocuklarınızın ayakkabı ve botları için kullanılabilecek özellikli tabanlıklarımızı bulabileceğiniz bölümümüzdür.

Kışın zor hava koşullarında ayağınızı sıcak tutmaya yardımcı olacak kışlık ayakkabı tabanlıkları bölümünü inceleyebilirsiniz.

Zor koşullarda yapılan spor aktiviteleri veya Kullandığınız outdoor botlarda veya ayakkabılar da ayağınızı rahat ettirecek farklı teknolojik tabanlıkların bulunduğu bölümdür.

Askeri bot tabanlıkları botlarda ve postallarda kullanılması ile ayağınızı rahat ettirecek özel farklı teknolojik tabanlıklardır. Gün boyu yapılan yoğun antrenman yoğun tempoyu ayağınızı rahat ettirmede yardımcı olur.

Klasik ayakkabı tabanlıkları kullanılan ayakkabıları rahat ettirecektir. Özellikle kullandığınız klasik ayakkabının sertliğini iç rahatlığı sayesinde kullanımını rahat hale getirecektir.

Comfort rahat tabanlar sayesinde kullandığınız ayakkabılara özel farklı seçenekler deki tabanlıklarımız sayesinde daha da rahat olacaktır.

Numara küçültme pedi sayesinde bol gelen ayakkabılarınız buruna özel deriden Üretilen tabanlıklar sayesinde ayağınıza uygun hale gelerek çıkmaları en aza indirecektir.

Tek boy kesilebilir tabanlık stok ve numara sıkıntısı olmadan satılabilecek ve kullanılabilecek tabanlık grubudur. Genelde tabanlar kesilerek ayakkabınıza uygulanabilir.

Switch The Language

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Cart