135 – Ayakkabı Deneme Çorabı - icemen.com.tr

135 – Ayakkabı Deneme Çorabı

Ürün Vixen Marka olup 1 Paket içeriği 120 adettir.
Ayakkabı çorapları, ayak formlarına uygun şekilde imal edilen birinci sınıf çorap ürünleridir.
Ayağın terlemesini ve aşırı nemlenmesini engelleyici yapıya sahiptir.
Ayak sağlığının korunması ve daha kaliteli bir yaşamın mümkün olması açısından alınması gereken tedbirler içerisinde ayakkabı çorabının da mutlaka yer alması gerekiyor.
Kişiden kişiye bulaşabilen ayak mantarı gibi rahatsızlıkların ayak kokusuna, kaşıntısına ve kanama gibi durumlara yol açabileceğini asla unutmayın. Ayakkabı çorabı kullanılarak yeni almak isteyeceğiniz ayakkabı modellerini de rahatlıkla deneyebilirsiniz.
Mantar ve benzeri ayak hastalıklarının bulaşabileceği yerlerden birisi, mağazalardır.
Mantarlı bir ayağın daha öncesinden denemek istediğiniz bir ayakkabıyı giymiş olma ihtimali ayak mantarına yakalanmanıza neden olabilir.
Genel olarak mağazalarda hastalıklı ayağa sahip olan kişilerin ayakkabı denemesine herhangi bir sınırlama söz konusu değildir.
Bu nedenle sahip olunan mantar liflerinin ayakkabıya bulaşma ihtimali vardır. Daha sonrasında mantarlı kişinin deme yaptığı ayakkabının giyinmesi mantar lifinin bulaşması gibi sonuçlar doğurabilir.

 

Switch The Language

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Cart